Працювали над розробленням Плану дій у сфері поводження з відходами

Дата: 06.06.2019 12:29

3 червня у Рівненській сільській раді працювали над розробленням Плану дій у сфері поводження з відходами. Працівники виконавчого апарату та КГ «Рівне» скористались допомогою Катерини Абашиної,  міжнародного консультанта, менеджера Міжнародної асоціації поводження з відходами, яка визначила основні пріоритети цього напрямку діяльності, та вказала на необхідність оцінки обсягів надання послуг.

Було наголошено на обов’язковій наявності Схеми санітарного очищення по громаді та необхідності розроблення плану роботи із зацікавленими сторонами. В ході зустрічі озвучувались вимоги до облаштування місць тимчасового зберігання певних видів відходів, відкриття пунктів вторсировини та було обговорено питання щодо збирання таких видів відходів, як батарейки, лампи, електрообладнання, тощо.