Участь у фестивалі «Козацькі розваги»

Дата: 27.05.2019 15:07

Фото без опису  25-26 травня 2019 року, в місті Камінь-Каширськ, відбувся обласний фестиваль «Козацькі розваги», в якому взяла участь команда Рівненської ОТГ. До складу команди увійшли -  Віталій Войтович (фахівець сектору МДСТ Рівненської сільської ради) та Володимир Лукашов, жителі села Столинські Смоляри.

Команди змагались в демонстрації сили, витривалості та швидкості сучасних українських богатирів з таких видів спорту: «Чобіток» - перекидання пари чобіт вагою 14 кг, «Суданські ноші» - перенесення шин вагою 165 кг 20х20 метрів, «Перетягування линви», «Козацька засіка»- переставляння колоди через 4 перешкоди вагою 200кг, «Каменярі» - піднімання і встановлення каміння вагою до 100 кг на тумби висотою 125см, «Колода» - піднімання колоди вагою 70 кг над собою, «Таєр-фліп» - кантування шини 5 раз вперед і назад.

Набравши в семи видах спортивних конкурсів 38,5 балів, команда посіла 4 місце серед 15 команд-учасників, за що була нагороджена спортивним дипломом та грошовою премією. Учасники, побачивши цікаві змагання та набувши певного досвіду, планують провести подібний турнір до святкування дня Столинсько- Смолярського старостинського округу.

Завідувач сектором МДСТ                      Д.Маляс