У Рівненському будинку культури – оновлена сцена

Дата: 03.04.2019 17:56

Фото без опису   Після капітального ремонту Рівненський будинок культури відчинив свої двері ще у грудні 2017 року. Враховуючи, що у громаді було багато інших питань, які потребували негайного вирішення, то до облаштування сцени повернулись лише у 2019 році. І з бюджету сільської ради депутати виділили кошти у сумі 90 тис. грн.

Вже сьогодні просторе приміщення сільського клубу прикрашає сценічний костюм, який виготовлений в одному стилі зі шторами усіх вікон закладу, що підкреслює сучасний інтер’єр і створює затишну атмосферу будинку культури.

У перспективі – проведення ремонтних робіт Полапівського та Забузького будинків культури та ін.