Літературний конкурс «Лідер читання»

Дата: 28.03.2019 16:22

Фото без опису   На весняних канікулах щорічно проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької  книги. В рамках проведення тижня дитячого читання в усіх бібліотеках КЗ «Центр КДСТ» Рівненської сільської ради відбувся літературний конкурс «Лідер читання» (серед учнів 7 класу).

Вчора, 27 березня, в бібліотеці с. Гуща про свої улюблені книги розповіли семикласники Гущанського ліцею Ярослава Савош та Олег Лащук. Ярославі впала до вподоби книга англійського письменника Льюїса Керрола «Алісині пригоди у дивокраї», а Олег Лащук розповів про мандрівки головних героїв у повісті-казки Надії Гуменюк «Лелеча фортеця».

Олег Лащук був нагородженим заохочувальним призом, а перемогу у літературному конкурсі «Лідер читання» здобула Ярослава Савош і була нагороджена дипломом і призом. Вітаємо!

Для учасників конкурсу і тих, хто прийшов їх підтримати був організований солодкий стіл.