Літературний конкурс «Лідер читання 2019» відбувся в бібліотеці села Рівне

Дата: 22.03.2019 20:07

Зав. бібліотекою Галина Сюмак ознайомила семикласників із заходами в рамках Всеукраїнського  тижня дитячого читання. Артем Білюк розповів про свою улюблену книгу «Вишневі усмішки» Остапа Вишні і майстерно прочитав гумореску. В.о. директора КЗ «Центр КДСТ» Павло Москалюк вручив йому диплом переможця і цінний подарунок. Нагороду отримала і наймолодша учасниця літературної акції «Мій Кобзар» п’ятирічна Соломія Оксентюк, яка також читала вірші Тараса Шевченка.

Підсумки свята підбила вчитель української літератури Рівненського ліцею Тетяна Романюк.

На закінчення всі учасники пригощалися чаєм і солодощами під час традиційного березневого чаювання у бібліотеці.