Провели день корисно

Дата: 01.03.2019 20:43

Перший день весни в Гущанському старостинському окрузі розпочався спільним прибиранням учнями Гущанського ліцею, працівниками Гущанського старостинського округу та працівниками ДП «Прибузьке ЛГ» однієї із центральних вулиць села Гуща, а саме, вулиці Підозерної. Дана вулиця прямує від центру села понад Гущанським озером до Гущанського лісництва.

Акція проходила весело та швидко і закінчилась на території Гущанського лісництва солодким частуванням. Спонсором та співорганізатором акції  виступив депутат Рівненської сільської ради, лісничий Гущанського лісництва Анатолій Миколайович Коц.

Надалі заплановано традиційне спільне прибирання центральних доріг, що пролягають між населеними пунктами Гущанського старостинського округу.