Відбулась 41 сесія Рівненської сільської ради

Дата: 13.02.2019 18:59

Фото без опису   Сьогодні, 13 лютого, під головуванням сільського голови Володимира Крижука відбулась 41 сесія Рівненської сільської ради в роботі якої взяли участь 20 депутатів.

Роботу депутати розпочали з оголошення запитів, їх було десять різної тематики. Після затвердження порядку денного, який включав у себе 40 питань, депутати заслухали звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік.

Пожвавлення у депутатів визвало питання щодо внесення змін до рішення «Про бюджет сільської ради на 2019 рік», яке розглядали декілька годин.

Депутати затвердили Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік та внесли доповнення до існуючих Програм.

В свою чергу депутати розглянули земельні питання, надали дозвіл на розробку ряду проектів землеустрою та затвердили вже розроблені.

Участь у засіданні взяв депутат Волинської обласної ради Юрій Гупало, заступник голови Любомльської РДА Олександр Бурихайло, директор КНП "Центр первинної медичної допомоги Любомльської районної ради" Тетяна Васенько,  головний лісничий ДП «Прибузьке ЛГ» Володимир Захарко.