Народний депутат України відвідав Рівненську ОТГ

Дата: 12.02.2019 17:40

Фото без опису   Сьогодні з робочим візитом у Рівненську громаду завітав Ігор Гузь із представниками своєї команди. Під час зустрічі народний депутат представив звіт за четвертий рік роботи та було обговорено питання щодо розвитку громади. Нардеп повідомив, що планує організувати зустріч освітян округу з представниками Міністерства освіти і науки України  в місті Володимир-Волинський.

Ігор Гузь зауважив, що завжди відкритий до співпраці та має наміри відвідати кожен населений пункт Рівненської громади, щоб люди могли донести свої проблеми та пропозиції до влади на всіх рівнях.

Всі присутні мали змогу задати питання народному обранцю, на які отримали вичерпні відповіді.