Презентація проекту «Успішна громада»

Дата: 07.02.2019 17:05

Фото без опису Працівники Любомльської філії Волинського обласного центру зайнятості за участю директора обласного ЦЗ Романа Романюка провели презентацію проекту «Успішна громада» у Рівненському будинку культури. На захід запрошувались роботодавці громади, представники  бізнесу, підприємці, депутати, працівники виконавчого апарату ради.

Презентація проекту дала змогу присутнім ознайомитись з послугами Любомльської філії, зокрема кабінетом роботодавця та представила досвід Рівненської громади щодо фінансового стимулювання підприємців-початківців.

У заході взяли участь голова Любомльської РДА Олександр Устименко та голова районної ради Микола Сушик.