Відбулось засідання постійних комісій

Дата: 31.01.2019 17:59

Сьогодні відбулось виїзне засідання двох постійних комісій сільської ради в с. Столинські Смоляри. Участь у засіданнях взяли працівники апарату сільської ради та депутати - члени комісій з питань освіти, спорту, культури, охорони здоров’я, соціальної політики   та з прав людини, законності, депутатської діяльності та етики з порядком денним.

Попередньо присутні ознайомились з об’єктами соціальної сфери села з метою визначення перспективами їх розміщення та функціонування.

Зокрема:

- перекриття і утеплення приміщення дитячого дошкільного закладу;

- відкриття другої групи;

- облаштування водопостачання та водовідведення місцевого ФАПу з подальшим розміщенням в ньому стоматкабінету;

- вирішення питання ремонту шкільної їдальні;

- перспективи створення робочої групи по вивченню питання придбання приміщення під клуб в с. Столинські Смоляри, тощо.

Депутати узгодили ряд проектів рішень, які розглядатимуться на черговій сесії сільської ради.