Гущанська амбулаторія потребує продовження проведення ремонтних робіт…

Дата: 28.01.2019 17:43

Сьогодні сільський голова Володимир Крижук, заступник Олена Пасаман, головний лікар КНП «ЦПМД Любомльської районної ради» Тетяна Васенько спільно із в.о.старости Гущанського старостинського округу Олексієм Нестеруком та депутатами від цього старостинства  Любов’ю Самойліч, Наталією Забродоцькою, Іваном Боярчуком провели виїзну зустріч-нараду на базі Гущанської амбулаторії. Завідуюча амбулаторією Любов Лесь зазначила, що головне проблемне питання, яке потребує негайного вирішення – ремонт системи водопостачання та водовідведення. Присутні ознайомились із роботою котельні амбулаторії та визначились зі шляхами усунення проблемних питань, з ходом ремонтних робіт у відділенні для утримання одиноких та пристарілих громадян приміщення районного територіального центру.

Було вирішено рекомендувати КНП«ЦПМД Любомльської районної ради» внести зміни до проектно-кошторисної документації по реконструкції приміщення Гущанської амбулаторії з метою вирішення проблемних питань та забезпечення оптимальних умов для її роботи.