Просвітницький захід щодо правової допомоги громадянам провели у Рівненській сільській раді

Дата: 26.12.2018 15:35

Фото без опису     У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції  «Я  МАЮ ПРАВО», секретар ради Наталія Кондратюк розповіла соціальним робітникам Територіального центру соціального обслуговування населення по Рівненській сільській раді Ларисі Кудан та Валентині Пархомук про права громадян, надала рекомендації щодо захисту їх прав за найбільш актуальними напрямами.

Одним із пріоритетних завдань даного проекту є широка просвітницька робота та належне інформування громадськості про реалізацію правового захисту кожного громадянина, можливості скористатися ним та убезпечення в разі протиправних посягань.