Сільський бюджет на 2019 рік прийнято

Дата: 20.12.2018 18:34

Фото без опису Сьогодні відбулось друге пленарне засідання чергової 40 сесії Рівненської сільської ради, на якій було розглянуто ряд важливих для громади питань.

Депутати заслухали звіт сільського голови Володимира Крижука про виконану роботу у 2018 році, затвердили план роботи ради на 2019 рік, продовжили дію деяких Програм, прийняли нові та внесли зміни до існуючих.

Після перерви депутати внесли зміни до бюджету сільської ради на 2018 рік та перейшли до головного питання, а саме до прийняття бюджету сільської ради на 2019 рік. По даних питаннях  детально проінформувала начальник відділу фінансово-бухгалтерського обліку та звітності Світлана Стець. Після жвавих дискусій бюджет був прийнятий одноголосно.

В свою чергу депутати надали дозвіл на розробку ряду проектів землеустрою та затвердили вже розроблені проекти згідно порядку денного.

Поіменне голосування