Засідання комісії

Дата: 19.11.2018 17:32

Фото без опису        Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестування та міжнародного співробітництва на якому розглядалися питання згідно порядку денного.

Депутати розглянули питання проекту бюджету сільської ради на 2019 рік, обговоривши статті дохідної та видаткової частин, фінансування освітньої, медичної галузей і зокрема визначили необхідність внесення змін, продовження або викладення в новій редакції діючих Програм та їх фінансування у наступному році.

Узгоджені питання та пропозиції будуть подані на розгляд виконавчого комітету сільської ради.