Ось і ще одна добра страва

Дата: 31.10.2018 18:40

Фото без опису     Сьогодні, 31 жовтня, відбулось урочисте відкриття відділу освіти Рівненської сільської   ради.

Урочистості розпочались із освячення приміщення, яке провів настоятель  храму Олександра Невського, Іоан Крошетецький.

В приміщенні зроблений косметичний ремонт, замінені вікна та двері, встановлені нові меблі та оргтехніка за кошти Рівненської сільської ради. Сільський голова Володимир Крижук  висловив слова вітання з нагоди відкриття відділу.

Розділити приємні миті урочистого відкриття установи приїхали поважні гості: голова Любомльської РДА О.В. Устименко, депутат Волинської обласної ради Ю.В. Гупало, які подарували саджанці фруктових дерев.

Традиційно під час церемонії відкриття посадовці розрізали  стрічку та ознайомились із облаштуванням і  роботою відділу.