Відбулися заходи до Дня захисника України

Дата: 16.10.2018 09:48

Фото без опису       Напередодні Дня захисника України та величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці у Рівненському СБК відбувся захід з нагоди славних свят.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

З повагою та шаною всіх присутніх  привітали працівники культури Галина Сюмак, Павло Москалюк та заступник сільського голови Олена Пасаман, яка вручила сертифікати учасникам АТО та подякувала всім захисникам рідної Батьківщини.

Також для присутніх був організований та проведений святковий концерт. Милозвучними піснями порадували Вікторія Цегельнюк та Маргарита Шепелюк.