До уваги депутатів ОТГ

Дата: 02.10.2018 10:14
Кількість переглядів: 131

Протягом 2018-2019 рр. Інститут Політичної Освіти в рамках Проекту «Сильні ради – спроможні громади» організує низку навчальних заходів для депутатів ОТГ, присвячених статусу, правам та обов’язкам депутатів, житлово-комунальному господарству, бюджетній  сфері, земельним відносинам.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

-          заповнену анкету

-          резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);

-          твір на тему «Децентралізація в дії. Як впроваджується реформа на рівні громади» (максимум 600 слів);

-          рекомендація від організації, яка делегує учасника (місцева рада, тощо).

За підсумками конкурсного відбору, будуть сформовані 12-ть фіксованих груп з депутатів ОТГ, чисельністю 25 осіб кожна.

Для кожної з 12-ти сформованих груп впродовж 2018-2019 рр. буде організовано серію з трьох триденних семінарів з наступних тематик:

-          Статус, права та обов’язки депутатів.

-          Участь депутатів у процесі формування, використання та контролю за бюджетом ОТГ.

-          Можливості та обов’язки депутатів по житлово-комунальним та земельним питанням.

Остання дата надсилання документів: 14 жовтня 2018 року.

Документи потрібно надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з темою IPO_U-LEAD

Детальна інформація на сайті https://decentralization.gov.ua/news/9773