На позачеговій сесії Рівненської сільської ради змінили ставки податку

Дата: 20.09.2018 17:52
Кількість переглядів: 220

Сьогодні на позачерговій сесії Рівненської сільської ради депутати одноголосно підтримали рішення щодо внесення змін до рішень сесій сільських рад, які ввійшли до складу ОТГ, на 2018 рік,  а саме:

-  для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг  встановлено  0.1%

-  для іншого лісогосподарського призначення - теж 0.1%.

Це зменшення дасть змогу забезпечити надходження до бюджету громади податку в повному обсязі. Більша ставка призвела б до банкрутства ДП «Прибузьке лісове господарство» з подальшою ліквідацією даного підприємства та скороченням робочих місць. ДП «Прибузьке лісове господарство» здійснює підготовчі роботи по розчищенню просіки для майбутньої дороги Борове-Сокіл.

Було обговорено питання співпраці сільської ради з ДП «Прибузьке ЛГ» щодо забезпечення дровами обєктів соціальної сфери, облаштування рекреаційного пункту на території ОТГ та зупинки в с. Старовойтове.

Поіменне голосування.