Провели нараду

Дата: 18.09.2018 19:03
Кількість переглядів: 133

18 вересня  Рівненський сільський голова Володимир Крижук провів нараду з працівниками виконавчого апарату та в.о. старост.

Слухалось питання щодо скликання 37 позачергової сесії сільської ради 20 вересня, на якій слухатиметься питання щодо внесення змін до рішення про встановлення ставок щодо земель  лісогосподарського призначення на 2018 рік. З цього питання перед присутніми виступив Володимир Захарко, заступник директора ЛГ «Прибузький», який аргументував необхідність повторного розгляду цього питання.

Обговорили питання щодо підготовки і проведення заходів громади на жовтень місяць, підготовки звіту в.о.старост по старостинських округах і звіту сільського голови по питаннях соціально-економічного розвитку громади.