Відсвяткували День Забузького старостинства "Вересують буйним цвітом наші села дорогі"

Дата: 13.09.2018 23:36

Фото без опису         На святкування дня Забузького старостинства "Вересують буйним цвітом наші села дорогі" зібралось чимало людей, а сонячний погожий день додавав гарного настрою в очікуванні свята...  Розпочали святкове дійство ведучі Василина Шваліковська, провідний спеціаліст Рівненської сільської ради та Володимир Хомік, директор Забузького СБК, які привітали присутніх теплими і щирими словами та задушевною піснею.

З імпровізованої сцени звучали ліричні пісні народного аматорського жіночого вокального колективу "Надія" Рівненського СБК та його солістки Людмили Сандрики, чоловічої вокальної групи народного аматорського вокального колективу "Опалинка" Гущанського СБК, соло на саксофоні у виконанні в.о. директора комунального закладу "Центр КДСТ" Павла Москалюка та музичних номерів у виконанні юних солістів - учнів Забузького ЗЗСО І-ІІІ ст.: Богдана Хоміка, дуету Ірини Хомік та Олександри Гуцалюк.
          Справжнім сюрпризом був виступ в.о старости Полапівського старостинства Володимира Богачевського, який потішив публіку майстерністю виконання гумористичних творів на різну тематику та віршоване вітання всім Олександрам, в т.ч. Олександру Геруну, в.о. старости Забузького старостинського округу, організатору цього чудового дійства, озвучене Галиною Сюмак - старшим бібліотекарем КЗ "Центр КДСТ".
          За сумлінну працю та вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток старостинства Рівненський сільський голова нагородив грамотами з цінним подарунком Сидун Надію Іванівну - бібліотекаря с. Забужжя, Даниш Наталію Петрівну- начальника відділу освіти Рівненської сільської ради, Пічко Галину Володимирівну - лікаря -стоматолога, яка обслуговує жителів Забузького старостинства. В номінації "Казкове подвір"я" було відзначено: Розмариновського Миколу Степановича (с. Новоугрузьке), Гурко Катерину Лаврентіївну (с. Локутки), Войтович Світлану Олександрівну (с. Вербівка), Стецюк Альону Анатоліївну (с.Забужжя).
           Нагороду в номінації "Золоті руки" було вручено Хоміку Богдану Миколайовичу (с.Вербівка), Зуб Марії Онуфріївні (с. Новоугрузьке), Хомічуку Володимиру Денисовичу, Гиричуку Івану Сергійовичу, Повшуку Миколі Володимировичу, Пех Вікторії Василівні (с. Забужжя).
Голова СГВК с. Забужжя Володимир Хомік теж привітав земляків зі святом і вручив в.о. директора Забузького ЗЗСО подарунки для учнів та дошкільнят.
           Були на святі і гості, які вітали і нагороджували подарунками жителів старостинства.
Приємно було бачити на святі колишніх сільських голів: Хомічук Галину Іванівну, Хомік Катерину Євтихіївну, Хоміка Сергія Степановича та секретаря Хомік Катерину Петрівну, яка більше 20 років віддала роботі в органах місцевого самоврядування.