Cвяткові заходи у селі Підлісся

Дата: 29.08.2018 18:44

Фото без опису         Вчора, 28 серпня, відбулись святкові заходи у селі Підлісся Гущанського старостинського округу Рівненської сільської ради, на які зібрались жителі цього невеличкого населеного пункту громади.

Вітали присутніх в.о.старости Олексій Нестерук, керівник комунального закладу "Центр культури, дозвілля, спорту та туризму" Павло Москалюк, віночком пісень радував жителів та гостей села народний аматорський фольклорний колектив " Опалинка", а святкового настрою додавало звучання духового оркестру учнів та працівників Гущанського НВК під керівництвом Миколи Крука.
       Було відзначено грамотами та подарунками жителів села в різних номінаціях: привітали жительку поважного віку Варницьку Степаниду, багатодітну сім"ю Шевчуків, фельдшера ФАПу с. Підлісся Олену Шевчук, учасника АТО Володимира Гайдима і кращого господаря села Валентина Кудя. Депутат сільської ради Іван Боярчук подарував м'ячі для наймолодших жителів села.
        Заходи відбувались біля Хреста-оберега і розпочалися зі святкового молебню. який відслужив отець Сергій, настоятель Гущанського храму з нагоди престольного свята - Успіння Пресвятої Богородиці.