«Село моє рідне – заквітчаний рай, з далеких доріг ти мене зустрічай»

Дата: 06.08.2018 16:44

Фото без опису      5 серпня відсвяткували день села у Полапах «Село моє рідне – заквітчаний рай, з далеких доріг ти мене зустрічай».

Свято розпочали з освячення автомобіля пожежної охорони, яка на передодні розпочала свою роботу. Потім, згідно програми свята, відбулась презентація проекту “Спортивний туризм — основа позашкільного життя школярів”,  який реалізований за кошти Рівненської сільської ради.

Традиційно, привітав жителів та гостей села зі святом, сільський голова Володимир Крижук, до привітань долучилися й інші почесні гості свята.

Концертна програма була насиченою і багатою на таланти.  Концерт пройшов на одному диханні, люди всміхалися, вони були єдиним цілим – справжньою громадою. Маємо надію, що таке свято повторюватиметься  щороку і радуватиме всіх жителів.

Дітей розважали аніматори, була можливість пострибати на батутах. Відбулися також й спортивні змагання. А з приходом вечора молодь розважалась на святковій дискотеці.