Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 30.07.2018 17:27

Фото без опису     Під час засідання виконавчого комітету Рівненської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Володимира Крижука, члени виконкому заслухали та обговорили  питання порядку денного.

Зокрема, секретар ради Наталія Кондратюк прозвітувала про роботу установ, організацій, які розміщені на території сільської ради із зверненнями і заявами громадян за І півріччя 2018 року. Слухалось питання й виконання бюджету за цей період.

Про створення умов для заняття фізичною культурою та спортом за місцем проживання населення та в місцях масового відпочинку доповів Дмитро Маляс, завідувач сектором дозвілля, спорту та туризму комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму», а Галина Сюмак ознайомила присутніх з основними запланованими заходами з підготовки та відзначення на території Рівненської громади 27-ї річниці незалежності України.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.