Визначили основні заходи по підготовці  медичних закладів громади до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 25.07.2018 17:36

Учора відбулася нарада при сільському голові з працівниками ФАПів і амбулаторій, розміщених на території Рівненської ОТГ. Працівники виконавчого апарату ради, представники медицини громади спільно з Тетяною Васенько, керівником КНП  "Центр первинної медичної допомоги Любомльської районної ради", відвідали Рівненський ФАП, а в залі зсідань Рівненської сільської ради продовжили розмову щодо підготовки  медичних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-  2019 року.

Об’їзд закладів соціальної сфери депутатами Рівненської сільської ради спільно з працівниками виконавчого апарату дав можливість визначити об’єм робіт, які необхідно першочергово здійснити в громаді, зокрема в закладах медицини.

На сьогоднішній день майже всі ФАПи, крім розміщених в селах Рівне, Борове та Старовойтове, потребують перекриття, заміни вікон, дверей, ремонту пічного опалення, поточного внутрішнього ремонту та заміни огорожі. Окремою темою є придбання необхідних меблів та інвентаря.

Тетяна Васенько надала звіт про використання іншої субвенції, переданої Рівненською ОТГ первинці району, та спільно з керівництвом сільської ради було узгоджено ряд необхідних заходів, які потрібно провести першочергово:

-         ФАП с. Полапи потребує ремонту пічного опалення та проведення внутрішніх і зовнішніх ремонтних робіт після заміни вікон (фарбування, побілка);

-         ФАП с. Сокіл – заміни трьох вікон, перемурування  двох грубок;

-         ФАП с. Рогові Смоляри – замін трьох вікон, розеток, проведення внутрішніх і зовнішніх ремонтних робіт після заміни вікон (фарбування, побілка);

-         ФАП с. Будники  - заміна трьох вікон, одних міжкімнатних дверей, ремонт розеток, проведення внутрішніх і зовнішніх ремонтних робіт після заміни вікон (фарбування, побілка), зрізання аварійних дерев біля ФАПу;

-         ФАП с. Гороховище - заміна чотирьох вікон, проведення внутрішніх і зовнішніх ремонтних робіт після заміни вікон (фарбування, побілка);

-         ФАП с. Столинські Смоляри – заміна підлоги в одному кабінеті, перемурування однієї грубки, зрізання аварійних дерев біля ФАПу;

-         ФАП с. Новоугрузьке - заміна трьох вікон,  проведення внутрішніх і зовнішніх робіт ремонтних після заміни вікон (фарбування, побілка);

-         ФАП с. Підлісся - заміна чотирьох вікон, одних міжкімнатних дверей, проведення внутрішніх і зовнішніх ремонтних робіт після їх заміни (фарбування, побілка);

-         ФАП с. Вишнівка -  заміна чотирьох вікон, проведення внутрішніх і зовнішніх робіт після заміни вікон (фарбування, побілка);

-         ФАП с. Миловань - заміна двох вікон, одних міжкімнатних дверей, мурування грубки, проведення внутрішніх і зовнішніх ремонтних робіт після їх заміни (фарбування, побілка).

Було узгоджено з «первинкою» про шляхи виконання цих робіт на договірній основі.

На співфінансування Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу» сільська рада у першому півріччі виділила кошти в розмірі 10% від вартості обладнання, розхідних матеріалів та медичних меблів, якими будуть оснащені у 2018 році дві діючі в Рівненській ОТГ амбулаторії загальної практики сімейної медицини та на об’єкт першої фази реконструкції/капітального ремонту приміщення під амбулаторії ЗПСМ.

Заступник сільського голови Олена Пасаман проінформувала присутніх, що на 34 сесії сільської ради, яка відбулася 19 липня 2018 року, прийнято Програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Рівненської сільської ради на 2018-2019 роки, згідно якої будуть реалізовуватись положення законодавства України щодо забезпечення дітей та окремих категорій дорослого населення громади безоплатною стоматологічною допомогою. Згідно цієї ж Програми депутати проголосували за виділення коштів на облаштування нового сучасного стоматологічного кабінету в с. Рівне та на заробітну плату двом лікарям і молодшому медичному персоналу, які працюватимуть на території громади з серпня 2018 року.