Комунальний заклад «Центр КДСТ» розробив буклет про свою роботу «З любов’ю в серці ми працюємо для вас»

Дата: 20.07.2018 16:49

Відеовізитка «З любов’ю в серці ми працюємо для вас» стала своєрідним звітом про роботу КЗ «Центр КДСТ» Рівненської ОТГ за 100 днів з часу заснування. Про здобутки за цей період розповідає і однойменний буклет, виготовлений з ініціативи в.о. директора комунального закладу Павла Москалюка.

З нагоди дня села Рівне відбулась презентація «Туристичного путівника по Рівненській громаді». Перші примірники буклетів отримали почесні гості свята, депутати, працівники клубних та бібліотечних установ ОТГ.

Автором обох видань є завідувач Рівненської сільської бібліотеки Галина Сюмак, співавторами – Євгеній Ріпак (художнє оформлення) та Сергій Солом’янюк, проектний менеджер (технічне оформлення).

КЗ «Центр КДСТ» планує і надалі працювати в цьому напрямі, популяризуючи досвід роботи серед жителів громади.