Відбулась 34 сесія Рівненської сільської ради

Дата: 20.07.2018 13:16

Вчора, 19 липня, відбулася 34 сесія Рівненської сільської ради VII скликання.

На початку пленарного засідання сільський голова Володимир Крижук  від імені усіх присутніх привітав депутатів та працівників апарату сільської ради, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження, а також повідомив про кадрові зміни зумовлені створенням відділу освіти громади.

У присутніх була можливість поспілкуватися із запрошеною на сесію Тетяною Васенько, головним лікарем комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів». Звернула увагу на стан заключення декларацій з сімейними лікарями та надала вичерпні відповіді на всі хвилюючі питання.

З питань електропостачання надав роз’яснення директор Любомльської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Валерій Левконюк.

Обговорили основні перспективні напрямки щодо функціонування КГ «Рівне».

Депутати затвердили ряд важливих Програм та доповнень до існуючих, внесли зміни до сільського бюджету на 2018 рік, а також розглянуто та затверджено ряд інших важливих питань згідно порядку денного.

Поіменне голосування.