День села Рівне

Дата: 16.07.2018 15:05

Фото без опису

Вчора, 15 липня, відсвяткували День села Рівне. Свято розпочалось із звучання Державного гімну України, після чого хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО.

Офіційну частину традиційно відкрив вітальним словом сільський голова Володимир Крижук, який щиро привітав присутніх зі святом, висловив подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток та добробут, всім тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку.

До привітань приєдналися й голова Любомльської районної державної адміністрації Олександр Устименко, депутат Волинської обласної ради Юрій Гупало, помічник народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч, а також інші представники влади, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Ведучі свята Наталія Кондратюк та Володимир Хомік від усього серця вітали теплими словами односельчан.

Радували своїм співом юні таланти громади Вікторія Цегельнюк та Маргарита Шепелюк з Рівного, Юлія Шлапа та Софія Маляс із Полап та Тетяна Хомічук із Забужжя.

Щирі пісенні вітання лунали у виконанні народного вокального аматорського колективу «Надія» Рівненського СБК, концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями колектив «Вишневий цвіт» Вишнівської ОТГ та «Опалинка» Гущанського СБК.

Гарний настрій подарували артистки Волинського обласного академічного театру ляльок Лариса Гарлінська та Світлана Стасюк.

Під час свята увазі гостей була представлена виставка народних умільців, а усі бажаючі мали змогу відвідати етнографічний музей «Оберіг» та сфотографуватися біля встановленого напередодні знаку «Я люблю Рівне».

Організатором свята був комунальний заклад «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму».

Окрім концерту, була можливість посмакувати українською стравою – кулішем. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до сільського будинку культури.

Ввечері молодь забавлялася на дискотеці, гарного настрою якій подарував гурт «Віктор, Павлік».