Свято Івана Купала на березі Гущанського озера

Дата: 09.07.2018 15:02

Фото без опису

Свято Івана Купала в с. Гуща було проведено 7 липня 2018 року з ініціативи в.о. старости Олексія Нестерука за сприянням працівників культури КЗ «Центр КДСТ» (в.о. директора Павло Москалюк).

Перед початком святкових заходів лунали мелодії духового оркестру Гущанського НВК під керівництвом Миколи Крука.

Присутніх на святі вітали депутат обласної ради Юрій Гупало, заступник сільського голови Олена Пасаман, заступник голови районної ради Ганна Сачук, вуйт гміни Лєшньовіце Вєслав Радзєнчак та господар свята Олексій Нестерук.

Приємні хвилини спілкування з піснею дарували народні аматорські колективи «Опалинка» (с.Гуща) та «Надія» (с.Рівне), солісти Полапівського та Забузького будинків культури Леся Херло, Володимир Хомік, Лідія Хомічук. Своїми срібними голосочками порадували юні виконавці Богдан Хомік, Віка Цегельнюк, Таня Нестерук, Таня Хомічук, гурт «Кумовяки» з Республіки Польща.

У конкурсі «Купальський вінок» перемогли рівненчани, друге місце дісталось гущанському віночку, третє  - забузькому.

В конкурсі «Міс талановита русалка» перемогла Вікторія Цегельнюк з Рівного, друге місце розділили Анна Водько з Полап та Тетяна Хомічук із Забужжя.  Цікавий автентичний образ створила і гущанська русалочка Тетяна Нестерук, яка була ведучою свята.

В цей день традиційно проходили змагання рибалок та турнір з волейболу, а учасників свята пригощали козацьким кулішом.