Змагання розпочались

Дата: 13.06.2018 16:27

Фото без опису

На березі Гущанського озера стартували змагання зі спортивного туризму та спортивного орієнтування «Прибузька варта». У змаганнях взяли участь учні Рівненського та Гущанського НВК, Забузької та Полапівської ЗОШ І-ІІІ ст., Столинсько-Смолярської та Гороховищанської ЗОШ І-ІІ ст., Штунської ЗОШ І-ІІІ ст., Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Відкрив змагання в.о. директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту і туризму» Павло Москалюк.

Успішних стартів і гарних вражень від перебування на березі озера побажали командам представники Рівненської сільської ради.

Пісенні вітання для ровесників подарували срібні призери конкурсу "Зірки над Бугом" Віка Цегельнюк та Богдан Хомік. Участь у імпровізованій концертній програмі взяв і директор Забузького СБК Володимир Хомік. Вела свято завідувач Рівненської сільської бібліотеки Галина Сюмак.

З умовами змагань та переліком технічних етапів ознайомив присутніх Микола Чирук, вчитель географії та економіки Полапівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відразу після урочистостей розпочались змагання. З перших хвилин було видно, що боротьба буде досить запеклою, адже учасники демонстрували дуже високий рівень.

Організаторами «Прибузької варти» є Рівненська сільська рада та КЗ «Центр КДСТ».