День захисту дітей у Рівненській ОТГ

Дата: 01.06.2018 15:25

Фото без опису

1-го червня з нагоди Дня захисту дітей для відвідувачів пришкільних таборів Рівненської ОТГ влаштували свято. Вручили подарунки дітям-сиротам, які проживають на території громади.

Кожна дитина має невід’ємне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

Організовано конкурс малюнків «Твори добро» та «Ми за мир». Кожен бажаючий зміг створити свій шедевр прямо на асфальті.

По завершенню заходу було вручено подарунки, які отримали всі учасники свята.

Діти – це наше майбутнє, вони наповнюють наше життя радістю і щастям. Ми маємо робити все, аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.