Турнір з міні-футболу

Дата: 30.05.2018 15:02

Фото без опису

28 травня в с. Рівне відбувся турнір з міні-футболу серед футбольних команд с. Рівне, с. Гуща, с. Полапи, с. Забужжя та учнів Рівненського НВК.

Переможцем змагань стала команда с.Гуща, команда с.Полапи здобула друге місце, третє місце  - с.Забужжя, четверте – с.Рівне, п’яте місце за командою учнів Рівненського НВК.

По закінченню гри команда переможець була нагороджена спортивним кубком, грамотою та футбольним м’ячем, команди учасники також отримали подарунки.

Кращий воротар турніру Віктор Лис та кращий бомбардир Роман Зубчик, який забив 8 м’ячів, були нагородженні сувенірами.

Учасники змагань висловили подяку за організацію та проведення турніру сільському голові Володимиру Крижуку та в.о. директора КЗ «Центр КДСТ» Павлу Москалюку.