Останній дзвінок пролунав сьогодні у школах Рівненської ОТГ

Дата: 25.05.2018 12:19

Останній дзвінок пролунав сьогодні у школах Рівненської ОТГ, який оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя.

Розпочали свято у всіх навчальних закладах громади традиційно із виконання Державного Гімну України, після цього настала мить урочистих промов та привітань.

Навчальний рік відзначився великою кількістю грамот та нагород, які учні шкіл вибороли на олімпіадах та різних конкурсах.

Цьогоріч вперше головою ради було прийнято розпорядження щодо відзначення окремих педагогів подяками Рівненської сільської ради за особистий внесок в розвиток освіти громади, також підготовку призерів районної учнівської предметних олімпіад з іноземної мови, призерів районних конкурсів з гурткової роботи і - відповідно відзначено подяками учнів за ці досягнення.