Засідання комісій

Дата: 18.05.2018 16:26

Фото без опису

Сьогодні відбулося засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань освіти, спорту, культури, охорони здоров'я,  соціальної політики, на яких попередньо слухались питання, які буде внесено на розгляд  33 сесії сільської ради:

1. Про погодження проекту рішення «Про Програму відпочинку та оздоровлення дітей Рівненської сільської ради на 2018 рік».
  2. Про погодження проекту рішення «Про Програму цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру на території Рівненської сільської об’єднаної територіальної  громади на 2018-2023 роки».
  3. Про погодження проекту рішення «Про Програму покращення функціонування центру обслуговування платників Любомльського відділення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на 2018 – 2018 роки».
  4. Про погодження проекту рішення «Про підтримку рішення Любомльської міської ради щодо  ініціювання створення Асоціації об’єднаних територіальних громад Волині».
  5. Про  погодження проекту рішення «Про встановлення  місцевих податків і зборів»
  6. Про  погодження проекту рішення «Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».
  7. Про погодження проекту рішення  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
  8. Про погодження проекту рішення  «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Рівненської сільської об’єднаної територіальної громади».
  9. Про погодження проекту рішення  «Про затвердження Порядку розміщення на території Рівненської сільської  ради тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності і малих архітектурних форм та надання в оренду конструктивних елементів благоустрою для їх розміщення».
  10. Про  погодження проекту рішення « Про  встановлення  пати за послуги, що надаються КЗ «Цент КДСТ».
  11. Про  погодження проекту рішення «Про Правила благоустрою та утримання території населених пунктів»
  12. Про  погодження проекту рішення «Про внесення змін до штатного розпису сільської ради».
  13. Про  погодження проекту рішення «Про  внесення змін   сільського бюджету на 2018 рік».
  14. Про внесення змін до  підтримки та розвитку фізкультури і спорту на території Рівненської сільської ради на 2018 рік (про Положення про одноразові Стипендії за спортивні досягнення).
  15. Про узгодження порядку денного 33 сесії сільської ради.
  16. Різне.