День села Миловань

Дата: 18.05.2018 14:57

Фото без опису

У четвер, 17-го травня, вперше відсвяткували День села у Миловані. Попри несприятливий прогноз погоди, на святкуванні у Миловані зібралося чимало місцевих жителів та гостей, дрібненький дощик не зіпсував милованцям святкову атмосферу. До сільського клубу звідусіль прямували люди.

Очільник громади Володимир Крижук привітав місцевих жителів з празником, вручив їм нагороди та подарунки.

Привітати місцевих мешканців з гарною подією прибули численні гості  — представники влади різних рівнів, депутати сільської ради, представники духовенства.

Працівники КЗ «Центр КДСТ»  організували для гостей насичену концертну програму, для присутніх пролунали вокальні композиції від народного фольклорного колективу «Опалинка». Чимало дітей взяло участь у проведенні дійства, а ще більше малечі було серед глядацької аудиторії. Для дітей аніматори провели розважальну програму, відбулися й спортивні змагання.