Нарада при голові ради

Дата: 05.05.2018 14:38

Фото без опису

Сьогодні відбулася нарада при сільському голові за участю працівників виконавчого апарату сільської ради та в.о. старост по питанню підготовки до заходів, які передбачено провести у травні місяці.

Секретар ради ознайомила присутніх із змістом правопросвітницького проекту "Я маю право!", що сприятиме формуванню правової культури та правової свідомості у громаді та суспільстві вцілому. Також надала роз’яснення й працівникам Рівненського  НВК щодо основної мети даного проекту по наданню юридичної правової допомоги.

Будо обговорено ряд господарських питань, узгоджено план заходів по громаді 8-9 травня до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом.

Голова ради ознайомив присутніх з розпорядженням про скликанням  33 чергової сесії сільської ради, яка відбудеться 23 травня 2018 року в адмінприміщенні о 12.00 та порядком денним.

В порядку оголошень було проінформовано присутніх, що у четвер , 10 травня, помічник народного депутата України Ігоря Гузя - Ігор Торба - проведе прийом громадян з особистих питань у 3-х селах Рівненської сільської ради:

з 10.00 до 10.30 - у селі Борове (у ФАПі);
з 10.45 до 11.45 - у селі Рівне (у сільраді );
з 12.00 до 12.30 - у селі Старовойтове (у ФАПі).

У п’ятницю, 11 травня, 0 14.00 в Забузькому будинку культури відбудуться сходи селян на які запрошуються всі жителі громади. На порядку денному питання:

•  про співпрацю жителів громади з Державною прикордонною службою;
  • про підписання декларацій з сімейними лікарями;
  • про обговорення проектів рішень регуляторних актів, які пропонується внести на розгляд чергової сесії;
  • різне.