Нарада з працівниками КЗ «Центр КДСТ»

Дата: 27.04.2018 13:07

Фото без опису

Сьогодні у Рівненському сільському будинку культури відбулася нарада за участю працівників закладів культури громади з питань організації та проведення травневих святкових заходів. Взяли участь в обговоренні регуляторного акту – проекту рішення «Про встановлення плати за послуги, що надаються КЗ «Центр КДСТ» та інших регуляторних актів по яких планується провести громадські слухання на території Рівненської сільської ради. Було узгоджено заходи, які планується провести на території кожного старостинського округу у ІІ кварталі 2018 року та обговорено перспективи участі фольклорного колективу «Опалинка» у міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня».