Нарада з керівниками навчальних закладів

Дата: 26.04.2018 16:59
Кількість переглядів: 45

Сьогодні відбулася нарада при сільському голові за участю представника відділу освіти Любомльської РДА Пасамана С.В., директорів навчальних закладів громади та в.о. старост щодо обговорення питаннь про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Рівненської сільської ради та про перспективи функціонування закладів освіти на території громади та ін.

Після закінчення наради розпочалось засідання виконавчого комітету, де обговорили питання  щодо виконання бюджету Рівненської сільської ради за І квартал 2018 року, заслухали в.о. старост громади та підвели підсумки по проведенню весняного місячника санітарної очистки та благоустрою території населених пунктів.

Члени виконкому заслухали інформацію про роботу установ і організацій, що є на території сільської ради із зверненнями і заявами громадян за І квартал 2018 року. Також було розглянуто та затверджено ряд інших питань порядку денного.