"Надбужанська писанка"

Дата: 10.04.2018 16:53

Фото без опису

Сьогодні у Рівненському будинку культури відбувся етнографічний фестиваль «Надбужанська писанка». Свої експозиції представили заклади культури старостинських округів та окремі жителі громади. Свято розпочалося екскурсією до етнографічного музею «Оберіг», де всі бажаючі могли ознайомитися  із старожитностями, притаманними жителям нашої місцевості. У сільській бібліотеці Галиною Романюк проводився майстер-клас з класичного воскового розпису писанок. Етнофест «Надбужанська писанка», який відкрила ведуча, секретар сільської ради, Наталія Кондратюк. Присутнім представили слайд-шоу «Диво писанкове», а аматори сцени Рівненської ОТГ виступили зі святковою програмою «Великодні наспіви», за підсумками якої всі були відзначені подарунками.

Порадували слухачів своїм співом Степанюк Сергій, учень 10 класу Полапівської ЗОШ І-ІІІ ст., та Цегельнюк Вікторія, учениця Рівненського НВК.

Члени журі оцінювали експозиції виставок, підвели підсумки та визначили переможців, яких було відзначено дипломами та подарунками:

• у номінації «Найкраща писанка серед дорослих»:

І місце – Бугайчук Надія

ІІ місце – Романюк Галина

ІІІ місце – Шевчук Світлана

•  у номінації «Найкраща писанка серед дітей»:

І місце – Водько Анна

ІІ місце – Костюк Вікторія

ІІІ місце – Романюк Софія

•  у номінації «Найсмачніша паска»:

І місце – Сахар Любов

ІІ місце – Міщук Ганна

ІІІ місце – Зелінська Валентина

Свято закінчилося дегустацією кулінарних виробів.

Рівненська сільська рада дякує всім учасникам свята за підготовлені експозиції, популяризацію народної творчості, відродження народних свят і традицій та розвиток національної культури. Маємо надію, що свято «Надбужанська писанка» у нашій громаді стане традиційним.