"Веселі старти"

Дата: 13.02.2018 15:36
Кількість переглядів: 124

Сьогодні,  на базі Рівненського НВК, було проведено перший етап Фестивалю «Веселі старти» серед школярів 3-4 класів шкіл громади, під гаслом «Здорові діти – здорова нація».

Метою проведення таких заходів було залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя, організація активного відпочинку дітей.

Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємодопомогу.

Тож у підсумку найспритнішими виявилися учні команди «Рівне», які посіли І місце, на ІІ місці – команда «Гуща», ІІІ місце –  команда «Забужжя», ІV – команда «Полапи», V- команда «Столинські Смоляри».