"Веселі старти"

Дата: 13.02.2018 15:36

Сьогодні,  на базі Рівненського НВК, було проведено перший етап Фестивалю «Веселі старти» серед школярів 3-4 класів шкіл громади, під гаслом «Здорові діти – здорова нація».

Фото без опису     Метою проведення таких заходів було залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя, організація активного відпочинку дітей.

Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємодопомогу.

Тож у підсумку найспритнішими виявилися учні команди «Рівне», які посіли І місце, на ІІ місці – команда «Гуща», ІІІ місце –  команда «Забужжя», ІV – команда «Полапи», V- команда «Столинські Смоляри».