Зустріч представників Любомльського районного центру зайнятості з роботодавцями

Дата: 17.01.2018 11:44

Вчора, 16 січня, відбулася зустріч представників Любомльського районного центру зайнятості з роботодавцями, керівниками установ і організацій, підприємцями, які працюють на території Рівненської об’єднаної територіальної громади.

На даному заході можна було отримати відомості про наявність вільних робочих місць та вакантних посад, оскільки служба зайнятості володіє інформацією від роботодавців про потребу в працівниках для офіційного, легального працевлаштування.

Всі присутні мали змогу ознайомитись з переліком курсів цільового призначення (підвищення кваліфікації за компенсаціями).

Також було надано інформацію про те, як отримати ваучер на безкоштовну додаткову освіту та хто може його отримати.

У службі зайнятості функціонує новий сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних». За допомогою інтернету можна самостійно, не втрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості з метою отримання консультацій.

Майбутніх підприємців проінформували про те, як розпочати власну справу та пройти навчання за професією «Підприємець-початківець».

Надана інформація у письмовому вигляді знаходиться в Рівненській сільській раді, всі бажаючі можуть ознайомитись.