Скликання 32 сесії Рівненської сільської ради

Дата: 19.03.2018 10:12

Фото без опису 16.03.2018 сільським головою було видано розпорядження «Про скликання чергової 32 сесії сільської ради», яка відбудеться 2 квітня 2018 року в Рівненському сільському будинку культури. Початок о 12 год.

На сесії слухатимуться питання: «Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017р. № 29/26 «Про бюджет сільської ради на 2018 рік», про весення змін та доповнень до сільських програм, розгляд заяв щодо питань землеустрою, тощо.

На сесію запрошується депутат обласної ради від Любомльського району, депутати районної ради від виборчого округу, в.о. старост Рівненської об’єднаної територіальної громади, керівники установ та організацій,  представники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.