Державні установи інформують

Дистанційний пункт консультування

Відповідно до графіку роботи дистанційного пункту консультування головним спеціалістом відділу «Любомльське бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Сидняк був проведений прийом громадян у Любомльському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області.   Під час роботи дистанційного пункту надані роз’яснення та консультації відвідувачам щодо вирішення їх правових проблем. На завершення заходу серед присутніх розповсюджені буклети про систему безоплатної правової допомоги, буклети «Я маю право!».

17:06 08.04.2019

Весняне прибирання

Традиційно, із настанням весни працівники Любомльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області  спільно з працівниками «Любомльського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовують акції з прибирання навколишньої  території. Спільними зусилля було очищено територію від  опалого листя, сміття та бруду, які назбиралися за зиму. Всі ми повинні розуміти, що «обличчя» місць, де ми живемо та працюємо залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і свого рідного краю.

17:03 08.04.2019

Фонд соціального страхування розпочинає здійснення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності

З метою забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, недопущення неправомірних виплат, виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду.

14:22 27.03.2019

Інтернет залежність молоді

Таке явище як Інтернет залежність в останні роки набуває все більшого розмаху. Особливо небезпечною вона є для дітей, підлітків та осіб молодіжного віку. З метою недопущення проблеми залежності від «світової павутини», Аліною Мороз – спеціалістом відділу у справах дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету Любомльської міської ради, було проведено захід на вищезазначену тему. Для юнака, який перебуває на обліку Любомльського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області, було проведено тест «Комп’ютерна залежність», який дозволяє визначити ступінь залежності від Інтернету.  Також продемонстровано відео ролик «Інтернет залежність» та поінформовано щодо впливу комп’ютера на здоров’я людини.

09:56 07.03.2019

Я маю право обирати!

05 березня 2019 року, для засуджених, звільнених від відбування покарання з випробуванням, які перебувають на обліку Любомльського РС філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області було проведено зустріч  в рамках інформаційної кампанії «Я маю право обирати!». Головним спеціалістом відділу «Любомльського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського МЦ з надання БВПД Тетяною Сидняк було роз’яснено, що  від народного волевиявлення залежить  майбутнє нашої держави. Поінформовано щодо порядку проведення виборів, права на участь у народному волевиявленні, порядку перевірки у списку виборців на сайті Державного реєстру виборців та інші питання.

09:55 07.03.2019

Хочете економити робочий час ! Переходьте на електронний документообіг з Фондом соціального страхування

Для подання заяви-розрахунку та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам із застосуванням ЕЦП до Фонду соціального страхування України страхувальник повинен укласти договір про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України (далі – Договір) з робочим органом  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

14:53 12.02.2019